Hemmastadd AB

Kontakta oss

Radiatorvägen 9
702 27 Örebro

019 58 27 00
info@hemmastadd.se

Vardagar 08:00 – 17:00

Butik & utställning

Du är varmt välkommen till vår butik och utställning på Radiatorvägen 9 i Örebro. Här har vi en luftvärmepump i drift och många olika modeller för visning.

Vardagar 09.00 – 16.00
Torsdagar 09.00 – 19.00

Privatpersoner

En värme­pumps­expert kan svara på dina frågor, föreslå placeringar och rekommendera lämpliga modeller.

Värme­pumps­expert:

019 760 24 75

Värmepumpsexpert

Företag

Om din anläggning plötsligt stannar, blinkar eller visar en felkod så behöver du prata med en kyltekniker.

Företags­jour:

019 58 27 00

Företagsjour
Gustav Heimlén

Gustav Heimlén

Värmepumpsexpert

019 760 24 75

0707 23 13 28

gustav@hemmastadd.se

Peter Enmalm

Projektledning & inköp

019 760 24 70

0707 38 27 00

peter@hemmastadd.se

Oscar Tybell

Oscar Tybell

Projektledare kyla

019 58 27 00

oscar@hemmastadd.se

Milla Olsson

Kyltekniker

019 58 27 00

milla@hemmastadd.se

Elias Scherp

Elias Scherp

Kyltekniker

019 58 27 00

elias@hemmastadd.se

Joel Nordström

Kyltekniker

019 58 27 00

joel@hemmastadd.se

Stefan Isaksson

Kyltekniker

019 58 27 00

stefan@hemmastadd.se

Erica Smed

Administration

019 58 27 00

019 760 24 78

erica@hemmastadd.se

Adress

Radiatorvägen 9, 702 27 Örebro

019 58 27 00
info@hemmastadd.se

Följ oss på sociala medier

Värmepumpsexpert